№ 317 від 25 вересня 2014 року "Про плани роботи Сарненської районної державної адміністрації на жовтень, ІV квартал 2014 року"

25 вересня 2014 року                                                                                            № 317

Про плани роботи Сарненської районної державної адміністрації

на жовтень, ІV квартал 2014 року

На виконання пункту 6 Регламенту Сарненської райдержадміністрації, затвердженого розпорядженням   голови   райдержадміністрації від 20.11.2007

№ 500:

1. Затвердити плани роботи Сарненської районної державної адміністрації на жовтень, ІV квартал 2014 року згідно з додатками 1, 2.

2. Першому заступнику, заступнику голови, керівнику апарату районної державної адміністрації, керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації:

2.1. Скоординувати діяльність згідно з розподілом функціональних повноважень та забезпечити своєчасне виконання заходів, передбачених відповідними планами роботи.

2.2. Інформацію про виконанння планів роботи райдержадміністрації жовтень, ІV квартал  2014 року надати до 10 листопада 2014 року, 10 січня 2015 року відповідно, організаційному відділу апарату районної державної адміністрації для узагальнення.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                   Я.Яковчук