24 жовтня 2014 року                                                                                      № 365

Про внесення змін до розпорядження

голови Сарненської райдержадміністрації

від 01.07.2014 №213 «Про затвердження

Положення про юридичний сектор апарату

Сарненської районної державної адміністрації»

На виконання листа Рівненської обласної державної адміністрації від 12.09.2014 №4900/0/01-22/14, Постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2008 №1040 «Про затвердження Загального положення про юридичну службу міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади, державного підприємства, установи, організації»:

1. Внести зміни до розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 01.07.2014 №213 «Про затвердження Положення про юридичний сектор апарату Сарненської районної державної адміністрації», а саме, п.14 викласти в новій редакції:

«14. На посаду головного спеціаліста юридичної служби органу виконавчої влади призначається особа з вищою юридичною освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста і стажем роботи за фахом на державній службі на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше як один рік або стажем роботи за фахом в інших сферах не менш як три роки».

2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації В.Стельмаха.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                            Я.Яковчук