№ 349 від 08 жовтня 2014 року "Про розірвання контракту з завідувачем комунальної науково-методичної установи «Сарненський районний методичний кабінет» Сарненської районної ради "

08 жовтня 2014 року                                                                         №  349

Керуючись статтею 21, п.1 статті 40 Кодексу законів про працю України, статтею 36 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішенням Сарненської районної ради від 22 серпня 2014 року № 905 «Про звільнення Яромчик Тамари Миронівни з посади завідувача комунальної науково-методичної установи «Сарненський районний методичний кабінет» Сарненської районної ради»:

1. В зв’язку із звільненням завідувача комунальної науково-методичної установи «Сарненський районний методичний кабінет» Сарненської районної ради 08 жовтня 2014 року, розірвати контракт з Яромчик Тамарою Миронівною.

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                           Я. Яковчук