№ 356 від 15 жовтня 2014 року "Про внесення змін до районної Програми розвитку та збереження архівних фондів Сарненського району на 2014-2015 роки"

15 жовтня 2014 року                                                                                    № 356

Про внесення змін до
          районної Програми розвитку
          та збереження архівних фондів
          Сарненського району
          на 2014-2015 роки

З метою належного функціонування Трудового архіву Сарненського району Сарненської районної ради, відповідно до Положення « Про Трудовий архів Сарненського району Сарненської районної ради », затвердженого рішенням Сарненської районної ради від 22 серпня 2014 року № 922:

1. Внести зміни до районної Програми розвитку та збереження архівних фондів Сарненського району на 2014-2015роки схваленою розпорядженням голови Сарненської райдержадміністрації від 03 грудня 2013 року та затвердженої рішенням Сарненської районної ради від 11 грудня 2013 року № 757, а саме:

1.1. З розділу 4 (Фінансове забезпечення Програми)  виключити колонку « обсяг фінансування за рахунок коштів від наданих платних послуг установам, організаціям, фізичним та юридичним особам».

1.2. Назву пункту 9 в розділі 4 (Фінансове забезпечення Програми) викласти в новій редакції: «Поточний ремонт архівосховища, у тому числі придбання матеріалів для проведення поточного ремонту».

2. Директору Трудового архіву Сарненського району Сарненської районної ради внести зміни до районної Програми розвитку та збереження архівних фондів Сарненського району на 2014 – 2015 роки на затвердження сесії Сарненської районної ради.

3. Контроль за виконання розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Яковчука Я.В.

Виконуючий обов’язки                                                                                   голови райдержадміністрації                                                               Я. Яковчук