№ 385 від 03 листопада 2014 року "Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Люхча Люхчанської сільської ради Сарненського району Рівненської області"

03 листопада  2014 року                                                                             385

Про погодження проекту землеустрою

щодо встановлення (зміни) меж села Люхча
Люхчанської сільської ради Сарненського району
Рівненської області

Розглянувши клопотання Люхчанської сільської ради від 06 жовтня 2014 року № 387  про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Люхча, проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Люхча Люхчанської сільської ради Сарненського району Рівненської області та керуючись статтями 17, 173 Земельного кодексу України, статтею 46 Закону України «Про землеустрій»:

1.                Погодити проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Люхча Люхчанської сільської ради Сарненського району Рівненської області.

2.                Погодити зміни меж  села Люхча Люхчанської сільської ради Сарненського району Рівненської області, включивши додатково в межі села   19,9461 га земель, згідно з додатком.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                      Я. Яковчук