№ 402 від 18 листопада 2014 року "Про внесення змін до регламенту райдержадміністрації"

18 листопада 2014 року                                                                             № 402

Про внесення змін до

регламенту райдержадміністрації

Відповідно до статті 45 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2014 року  № 477 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України":

1.      Внести такі зміни до регламенту Сарненської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 20 листопада 2007 року № 500:

в абзаці першому пункту 9 регламенту Сарненської районної державної адміністрації слова “Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України” замінити словами “постанов Верховної Ради України, прийнятих відповідно до Конституції та законів України, актів Кабінету Міністрів України”.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                            Я.Яковчук