№ 400 від 17 листопада 2014 року "Про створення комітету з конкурсних торгів"

17 листопада 2014 року                                                                                    №400

Про створення комітету

з конкурсних торгів

Відповідно до Законів України від 09.04.1999 №586-ХІV «Про місцеві державні адміністрації», від 10.04.2014 № 1197-VII «Про здійснення державних закупівель», наказу Міністерства економіки України від 26 липня 2010 року №916 «Про затвердження Типового положення про комітет з конкурсних торгів» зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 6 серпня 2010 року за     № 622/17917 (із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі від 16 вересня 2014 року №1112 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 6 жовтня 2014 року за                  № 1203/25980) та з метою організації та проведення процедур закупівель:

1. Затвердити склад комітету з конкурсних торгів Сарненської районної державної адміністрації, згідно з додатком 1.

2. Затвердити Положення про комітет з конкурсних торгів Сарненської районної державної адміністрації, згідно з додатком 2.

3. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 22 квітня 2011 року №213 «Про затвердження складу  комітету з конкурсних торгів райдержадміністрації».

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                            Я. Яковчук

до розпорядження голови
17 листопада 2014 року

комітету з конкурсних торгів
Сарненської районної державної адміністрації

Голова комітету:

Меснікович Ніна Петрівна             - начальник відділу економічного розвитку і

торгівлі райдержадміністрації;

Члени комітету:

Васильчик Інна Михайлівна          - головний спеціаліст відділу економічного

розвитку і торгівлі райдержадміністрації;

Зубчинська Олена Павлівна         -  начальник відділу фінансово-господарського

забезпечення;

Ковтунович Мар’яна Василівна - виконуюча обов’язки завідувача юридичного

сектору апарату райдержадміністрації;

Пінчук Федір Іванович                  - начальник відділу містобудування,

архітектури та житлово-комунального

господарства райдержадміністрації;

Руденко Мирослава Михайлівна - головний спеціаліст відділу економічного

розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

Керівник апарату адміністрації                                              В. Стельмах