25 листопада 2014 року                                                                                  № 409

З метою забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 14 березня 2012 року № 201 «Про утворення Національної ради з питань створення та забезпечення функціонування об'єднань співвласників багатоквартирних будинків», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 13 квітня 2012 року № 176 «Про обласну раду з питань створення та забезпечення функціонування об'єднань співвласників багатоквартирних будинків» та у зв’язку із кадровими змінами:

1. Затвердити склад районної ради з питань створення та забезпечення функціонування об'єднань співвласників багатоквартирних будинків згідно додатку.

2. п. 1.1 розпорядження голови районної державної адміністрації від       10 травня 2014 року № 170 «Про районну раду з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків» визнати таким, що втратив чинність.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Серпенінова Р.П.

Виконуючий обов’язки голови адміністрації                                          Я.Яковчук

до розпорядження голови

25.11.2014 № 409

районної ради з питань створення та забезпечення функціонування