№ 446 від 18 грудня 2014 року "Про план-графік підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у Рівненському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, о"

18 грудня 2014 року                                                                                 № 446

Про  план-графік  підвищення кваліфікації

державних службовців та посадових осіб

місцевого самоврядування у Рівненському

обласному центрі перепідготовки та

підвищення кваліфікації працівників

органів державної влади, органів місцевого

самоврядування, державних підприємств,

установ та організацій на 2015 рік

Відповідно до статті 29 Закону України "Про державну службу",       статей 8, 19 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», пункту 9 Положення про центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2004 року № 1681, Положення про систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від  07 липня 2010 року № 564, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11 грудня 2014 року № 633 «Про  план – графік підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у Рівненському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій на 2015 рік»:

1. Затвердити план-графік підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування (далі – план-графік) у Рівненському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій на 2015 рік згідно з додатками 1, 2.

2. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, рекомендувати сільськім, селищним, міському головам направляти на навчання зазначені категорії працівників відповідно до плану – графіка.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Стельмаха В.М.

Виконуючий обов’язки

голови  адміністрації                                                                         Я.Яковчук

до розпорядження голови

18 грудня 2014 року № 446