13 січня 2015 року                                                                    №  8

Про створення робочої групи
з проведення обміну матеріально-

технічних цінностей матеріально-технічного резерву для попередження

та ліквідації надзвичайних ситуацій

техногенного та природного характеру

У зв'язку з втратою чинності ДСТУ 4063-2001 "Бензини автомобільні. Технічні умови", затверджених наказом Держстандарту України від 29.11.2001 № 588 у Сарненській райдержадміністрації в наявності залишок бензину А-76 в кількості 620 літрів, який придбаний в ТОВ фірма «Журавлина», згідно угоди від 20.04.2012 № 158/12 для попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

З метою забезпечення виконання районної програми створення місцевого та об’єктових фондів матеріально-технічних резервів для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2011-2015 роки:

1.               Затвердити склад робочої групи з проведення обміну між Сарненською райдержадміністрацією і  ТОВ фірма «Журавлина» бензину      А-76 в кількості 620 літрів  на бензин А-80 (далі - районна робоча група), згідно з додатком.

2. Районній робочій групі до 20.01.2015 провести обмін між Сарненською райдержадміністрацією і ТОВ фірма «Журавлина» бензину    А-76 в кількості 620 літрів на бензин А-80.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Серпенінова Р.П.

Виконуючий обов’язки голови адміністрації                                   Я.Яковчук