№ 425 від 05 грудня 2014 року "Про затвердження Правил перебування (поведінки) громадян в адміністративній будівлі Сарненської районної державної адміністрації"

05   грудня 2014 року                                                                                      № 425

Про затвердження
Правил перебування
(поведінки) громадян
в адміністративній
будівлі Сарненської
районної державної
 адміністрації

Відповідно до статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою додержання правопорядку в адміністративних будівлях райдержадміністрації та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій:

1.     Затвердити Правила перебування (поведінки) громадян в адміністративній будівлі Сарненської районної державної адміністрації (додаються).

2.     Розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Сарненському районному управлінні юстиції з моменту його оприлюднення.

3.     Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату Сарненської районної державної адміністрації В.Стельмаха.

Виконуючий обов’язки голови

Сарненської районної державної

адміністрації                                                                                        Я.Яковчук

Розпорядження голови

Сарненської районної

05 грудня 2014 року № 425

перебування (поведінки) громадян в адміністративній будівлі

Сарненської районної державної адміністрації

1. Загальні положення

1.1. Цими Правилами визначаються правила поведінки громадян під час перебування в адміністративній будівлі Сарненської районної державної адміністрації по вулиці Демократична 51 (далі - адміністративна    будівля).

1.2. Ці Правила розміщуються на офіційному Інтернет сайті                 Сарненської районної державної адміністрації, а також на інформаційному стенді та є відкритими для ознайомлення.

2. Правила поведінки в адміністративній будівлі.
2.1. Громадяни мають дотримуватись тиші та громадського порядку.
2.2. Громадяни зобов’язані мати охайний зовнішній вигляд.

2.3. Не допускається вхід та присутність в адміністративній будівлі у стані алкогольного, наркотичного сп’яніння, в одязі, який суперечить вимогам суспільної моралі, з прихованим обличчям, із плакатами та транспарантами, що містять у собі протизаконні гасла або заклики, а також з гучномовцями та    пристроями, що посилюють шум.

2.4. Громадянам в адміністративній будівлі забороняється:
- палити, вживати спиртні напої або наркотичні засоби;
- нецензурно висловлюватись або вживати лайливі слова;
- знаходитися у робочих кабінетах за відсутності працівників Сарненської районної державної адміністрації;
- використовувати адміністративну будівлю як житло;
- роздягатися до рівня, що порушує норми громадського порядку та     суспільної моралі;
- перешкоджати роботі працівників Сарненської районної державної адміністрації;
- пошкоджувати адміністративну будівлю та майно Сарненської районної державної адміністрації;

- при собі мати колючі, ріжучі чи рублячі предмети або інструменти (ножі, сокири, коси, сапи, швайки, ножиці, молотки, в’язальні спиці, тощо),    холодну та вогнепальну зброю, будь-які види газової зброї (пістолети, газові      балончики, тощо), пристрої для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, муляжі зброї, піротехнічні пристрої та вибухові речовини;

- проходити до приміщення з собаками, котами, іншими домашніми чи хижими тваринами та птицею, крім собак-поводирів, з будь-якими візками,    велосипедами, сумками, валізами, пакетами чи іншими предметами розміром більше як 55х35х15 см (крім портфелів та жіночих сумок).

2.5. Фото- та відеозйомка в адміністративній будівлі здійснюється лише з дозволу особи, яку знімають. Фотографування та відеозйомка приміщень в адміністративній будівлі можлива з дозволу голови Сарненської районної державної адміністрації.

3. Відповідальність за порушення Правил перебування       (поведінки) в адміністративній будівлі, оскарження дій          посадових осіб.

3.1. У випадку порушення громадянами встановлених правил поведінки в адміністративній будівлі працівники Сарненської районної державної адміністрації та персонал охорони мають право робити порушникам зауваження, а також вживати заходів для усунення (запобігання) порушень   відповідно до наявних повноважень.

3.2. У разі, якщо така особа продовжує вчиняти правопорушення,         персонал охорони або інша уповноважена особа пропонує такому відвідувачу         покинути адміністративну будівлю або викликає працівників міліції.

3.3. Оскарження дій посадових осіб райдержадміністрації або персоналу охорони здійснюється відповідно до Закону України «Про звернення громадян» та інших нормативно-правових актів.

4. Прикінцеві положення
4.1. Ці правила набирають чинності з моменту їх затвердження і є      обов’язковими для дотримання.

Керівник апарату Сарненської

районної державної адміністрації                                                 В.Стельмах