Положення про проведення ХІІ зимового чемпіонату Сарненського району з міні-футболу

Затверджую                                   Погоджую                                                      Затверджую

Голова                                            начальник відділу у справах                           в.о. голови районної організації

СРФФ                                             молоді і спорту райдержадміністрації        ВФСТ «КОЛОС»

М. Х. Клевака                                В.О. Михайлицький                                          П.М.Драганчук

_____________                              ____________________                                     ________________

про проведення ХІІ зимового чемпіонату Сарненського району з міні-футболу

І. Мета і завдання.

-         підвищення спортивної майстерності учасників змагань;

-         визначення сильніших команд і гравців з метою комплектування збірної команди району з міні-футболу для участі у змаганнях обласного рівня.

ІІ. Термін і місце проведення.

Чемпіонат буде проходити в три етапи. Зональний етап відбудеться 15 лютого 2015 року у шести підгрупах: (смт.Степань-місцевий стадіон; с.Немовичі-футбольний майданчик Немовицької ЗОШ; с.Стрільськ-футбольний майданчик Стрільської ЗОШ; с.Карпилівка-футбольний майданчик Карпилівської ЗОШ; с.Костянтинівка-місцевий стадіон; м.Сарни – стадіон «Мрія». Півфінальний етап пройде 22 лютого 2015 року на Сарненському стадіоні «Мрія», фінальний -  01 березня 2015 року на Сарненському стадіоні «Мрія». Початок змагань о 10.00 год.

Команда – господар забезпечує умови проведення змагань: футбольний майданчик 20х40, ворота 2х3, медичне обслуговування.

Ігри в підгрупах проходитимуть в один день за коловою системою за правилами змагань з міні-футболу на відкритих майданчиках.

І підгрупа                                  ІІ підгрупа                               ІІІ підгрупа

1. Степань.                               1. Немовичі-1,2.                          1. Стрільськ.
       2. Велике Вербче.                    2. Зносичі.                                    2. Любиковичі.

3. Корост.                                 3. Тинне.                                       3. Люхча.

4. Кричильськ                          4. Чудель.                                     4. Глушиця

5. Кузьмівка.                                   5. Кам’яне – Случанськ.             5. Білятичі

6. Мале Вербче                        6. Катеринівка.

IV підгрупа                               V підгрупа                             VI підгрупа

м. Сарни (стадіон Мрія)

1. Карпилівка-1.                        1. Костянтинівка.                    1. «Олімп» Сарни.

2. Селище.                                 2. Цепцевичі.                           2. Команди колективів

3. Вири.                                      3. Ремчиці.                                 фізичної культури міста.

4. Карасин.                                4. Тутовичі.
      5. Клесів.                                  5. Довге.
      6. Карпилівка-2.

У півфінальну частину турніру, яка відбудеться виходять по дві команди з кожної підгрупи за кращими показниками у проведених відбіркових матчах. Дванадцять команд півфінальної частини турніру будуть розподілені на 4 підгрупи шляхом жеребкування. Фінальну частину складуть команди, які в півфінальних групах посіли перші місця. Півфінальна та фінальна частини зимового чемпіонату пройде на Сарненському стадіоні «МРІЯ». Початок змагань о 10.00 год.

ІІІ. Керівництво змаганнями, учасники.

Загальне керівництво змаганнями здійснює Сарненська районна федерація футболу, районна організація ВФСТ «Колос» АПК України та відділ у справах молоді і спорту райдержадміністрації.

В змаганнях беруть участь команди сільських спортивних клубів та колективи фізичної культури Сарненського району.

Склад команди – 10 учасників, тренер – представник та сільський, селищний голова (керівник спортивного клубу).

Гравці мають єдину спортивну форму, команда - м’яч. Гра складається з двох таймів по 10 хв. Кількість замін необмежена.

Заявочний внесок для участі в змаганнях становить 200 (двісті) гривень, який вноситься командами під час подання заявки до головної суддівської колегії. Заявочний внесок сплачують всі команди, які не є колективними членами Сарненської районної федерації футболу.

ІV. Визначення переможців

Переможці зимового чемпіонату Сарненського району з міні-футболу визначаються за найбільшою сумою набраних очок (перемога – 3 очка, нічия – 1 очко, поразка – 0 очок).

У випадку рівної кількості набраних очок, місця визначаються:

-         за результатом очної зустрічі;

-         за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів;

-         за більшою кількістю забитих м’ячів;

-         пробиття 5 обов’язкових штрафних ударів (пенальті).

Команда – переможець нагороджується кубком та грамотою, гравці – грамотами та медалями.       Команди – призери змагань нагороджуються кубком та грамотами, гравці – грамотами та медалями.

V. Фінансування

Витрати по відрядженню команд на змагання за рахунок відряджуючих організацій.

Оплата компенсації харчування суддів, придбання кубків, медалей та грамот – за рахунок районної організації ВФСТ «Колос» АПК України та Сарненської районної федерації футболу.

Комітет з проведення змагань СРФФ
т. 2-17-08, 3-40-68

Дане положення є офіційним запрошенням

для участі у чемпіонаті району з міні-футболу