Інформаційна картка

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

надання витягу з Державного земельного кадастру про
землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць

(назва адміністративної послуги)

Управління Держземагентства у Сарненському районі Рівненської області

(найменування суб’єкта надання послуги)

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження суб’єкта:

34500, м. Сарни, вул. Суворова, 8

34500, м. Сарни, вул..Демократична,51
2.

Інформація щодо режиму роботи: :

Понеділок — Четвер з 09.00 до 17.00

П'ятниця з 09.00 до 16.00

Субота з 09.00 до 16.00

Понеділок, середа, п´ятниця, субота: з 09:00 по 18:00

Вівторок, четвер: з 09:00 по 20:00

Перерва на обід: з 13:00 по 13:45

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт :

(03655) 2-24-56, (03655) 2-15-61, факс (03655) 2-24-31,

(03655)3-57-82

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Стаття 38 Закону України “Про Державний земельний кадастр”

5.

Акти Кабінету Міністрів України

Пункт 166 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 року № 1051.

Пункт 9 додатку 1 до постанови Кабінету Міністрів України
від 01 серпня 2011 року № 835 “Деякі питання надання Державним агентством земельних ресурсів та його територіальними органами адміністративних послуг”.

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

7.

Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування

Умови отримання адміністративної послуги

8.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Заява про надання витягу з Державного земельного кадастру

9.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

1. Заява про надання витягу з Державного земельного кадастру за визначеною формою.

У разі подання заяви органом державної влади, органом місцевого самоврядування у заяві зазначаються підстави для надання відповідної інформації з посиланням на норму закону, яка передбачає право відповідного органу запитувати таку інформацію, а також реквізити справи, у зв’язку з якою виникла потреба в отриманні інформації. Така заява розглядається у позачерговому порядку.

2. Документ, що підтверджує оплату послуг з надання витягу з Державного земельного кадастру або довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території), або викопіювання з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації Державного земельного кадастру, або засвідченої копії документа Державного земельного кадастру та витягу з нього (крім випадків, визначених пунктом 165 Порядку ведення Державного земельного кадастру).

3. Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою).

10.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заява про надання відомостей з Державного земельного кадастру з доданими документами подається заявником або уповноваженою ним особою особисто або надсилається рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням про вручення.

11.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Надання адміністративної послуги здійснюється на платній основі.

У разі платності:

11.1

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

Пункт 9 додатку до постанови Кабінету Міністрів України

11.2.

Розмір та порядок внесення плати (адміністративного збору) за платну адміністративну послугу

Розмір плати за надання послуги – 71 гривня.

Оплата послуги здійснюється шляхом попереднього перерахування коштів через банки та/або відділення поштового зв’язку; підтвердженням оплати послуги є платіжне доручення або квитанція з відміткою банку чи відділення поштового зв’язку.

11.3.

Розрахунковий рахунок для внесення плати

Розрахунковий рахунок для внесення плати надається територіальним органом Держземагентства, який надає адміністративну послугу.

12.

Строк надання адміністративної послуги

Строк надання адміністративної послуги 10 календарних днів з дня реєстрації заяви про надання послуги.

13.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

Підстави для відмови у наданні адміністративної послуги:

1. У Державному земельному кадастрі відсутні запитувані відомості.

2. Із заявою про надання відомостей з Державного земельного кадастру звернулася неналежна особа.

3. Документи подані не в повному обсязі та/або не відповідають вимогам, встановленим законом.

14.

Результат надання адміністративної послуги

Отримання витягу з Державного земельного кадастру або повідомлення про відмову у наданні відомостей з Державного земельного кадастру.

15.

Способи отримання відповіді (результату)

Заявник отримує витяг з Державного земельного кадастру в день звернення до державного кадастрового реєстратора після закінчення строку, передбаченого законодавством для внесення відомостей до Державного земельного кадастру.

16.