№ 177 від 30 квітня 2015 року "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації землі "

30  квітня 2015 року                                                                             № 177

Про надання дозволу на виготовлення
технічної документації із землеустрою
щодо інвентаризації землі

Розглянувши клопотання Державного професійно-технічного навчального закладу «Сарненський професійний аграрний ліцей» від 01.04.2015 № 01-16/151, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2012 № 513 «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель», відповідно до статей 17, 122, 183,184 Земельного кодексу України, статей 22, 35 Закону України «Про землеустрій», Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про державний земельний кадастр», статей 6, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1.                     Надати дозвіл Державному професійно-технічному навчальному закладу «Сарненський професійний аграрний ліцей» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення на території Костянтинівської сільської ради Сарненського району Рівненської області орієнтовною площею 186,1 га.

2.                      Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                            Я. Яковчук