№ 230 від 18 червня 2015 року "Про надання згоди на поділ земельної ділянки"

18 червня 2015 року                                                                                    № 230

Про надання згоди на поділ
земельної ділянки

Розглянувши заяву дочірнього підприємства «Рівненський облавтодор» Відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» від 20.05.2015 № 6/728, щодо надання згоди на поділ земельної ділянки, керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 17, 791, 120, 122  Земельного кодексу України, статтями 22, 56 Закону України «Про землеустрій»:

1.                Надати дочірньому підприємству «Рівненський облавтодор» Відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» згоду на поділ земельної ділянки загальною площею 1,2190 га, кадастровий номер 5625410100:01:033:0181, яка перебуває в його постійному користуванні на території Сарненської міської ради, для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства, на дві земельні ділянки без зміни їх цільового призначення площами 1,0985 га та 0,1205 га.

2.                Дочірньому підприємству «Рівненський облавтодор» Відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» здійснити реєстрацію права постійного користування земельними ділянками в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обмежень.

3.                Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.

Голова адміністрації                                                                            Я. Яковчук