№ 213 від 08 червня 2015 року "Про облік платників та сплату акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів"

08 червня 2015  року                                                                              № 213

Про облік платників та сплату
акцизного податку з роздрібного
продажу підакцизних товарів

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 02 червня 2015 року № 281 “Про облік платників та сплату акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів”, з метою забезпечення виконання дохідної частини місцевих бюджетів району, забезпечення належного обліку платників та повноти надходження акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів:

1. Утворити районну робочу групу із виявлення та залучення до сплати до місцевих бюджетів платників акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів (пиво, алкогольні напої, тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну, нафтопродукти, насамперед бензин та дизельне пальне, паливо моторне альтернативне, біодизель, скраплений газ тощо), які здійснюють діяльність на території Сарненського району, (далі –  районна робоча група), у складі згідно з додатком.

2. Районній робочій групі забезпечити обстеження територіальних громад з метою встановлення платників акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів та подання Сарненській об’єднаній державній податковій інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Рівненській області щомісяця до 10 числа наступного періоду інформації про результати обстеження.

3. Сарненській об’єднаній державній податковій інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Рівненській області  забезпечити подання Головному управлінню державної фіскальної служби у Рівненській області інформації про результати обстеження для врахування при проведенні оподаткування та контролю за обігом підакцизних товарів щомісяця до 12 числа наступного періоду за формами 1, 2, що додаються .

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків .

Голова райдержадміністрації                                                    Я.Яковчук

до розпорядження голови

08. 06.2015  № 213

СКЛАД

районної робочої групи із виявлення платників та сплати акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів, які  здійснюють діяльність на території Сарненського району.

Серпенінов               - заступник голови райдержадміністрації,

Руслан Петрович         голова робочої групи.

Федорова                  - виконуюча обов’язки начальника Сарненської

Жанна Іванівна         об’єднаної державної податкової інспекції

Головного управління ДФС у Рівненській області,

секретар робочої групи.

Члени робочої групи:

Коханевич                - начальник фінансового управління

Тетяна Михайлівна     райдержадміністрації.

Приступа                  - головний державний інспектор відділу оподаткування

Олена Василівна       юридичних осіб Сарненської об’єднаної державної

податкової інспекції Головного управління ДФС у

Рівненській області .

Маковецька             - головний спеціаліст з питань торгівлі відділу

Анна Іванівна            економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

Сільські, селищні, міський голови ( за згодою).

Керівник апарату райдержадміністрації                                  В.Стельмах