26 червня 2015 року                                                                   №240

Про внесення змін до розпорядження голови
райдержадміністрації від 09.04.2013
 № 114 «Про  районну комісію при
райдержадміністрації для винесення рішення по
призначенню державної соціальної допомоги
малозабезпеченим сім’ям, субсидій на житлово-
комунальні послуги, тверде паливо та скраплений
газ та про включення до Єдиного державного
автоматизованого реєстру осіб, які мають право
на пільги, інформації про пільговика за місцем
фактичного проживання

У зв’язку з кадровими змінами, з метою ефективної роботи комісії при

райдержадміністрації з питань винесення рішення по призначенню державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, субсидій на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ та про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про пільговика за місцем фактичного проживання :

1.Внести зміни до п.1 розпорядження голови районної державної адміністрації від 09.04.2013 № 114, а саме склад районної комісії з питань винесення рішення по призначенню державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, субсидій на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ та про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про пільговика за місцем фактичного проживання викласти в новій редакції згідно  з додатком.

2.Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 13.05.2014 № 143 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 09.04.2013 № 114 «Про  районну комісію при райдержадміністрації для винесення рішення по призначенню державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, субсидій на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ та про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про пільговика за місцем фактичного проживання».

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Р.Серпенінова.

Голова адміністрації                                                                           Я.Яковчук