від 23 січня 2015 року № 967

с.Селище

Про внесення змін до рішення Селищенської сільської ради від 20 червня 2012 року № 272 «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб підприємців»

У зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» в частині
справляння єдиного податку суб’єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, керуючись пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Селищенська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Унести зміни до рішення Селищенської сільської ради від 20 червня
2012 року № 272
«Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб підприємців», виклавши додаток до рішення в новій редакції згідно з додатком до даного рішення.

2. Рішення Селищенської сільської ради від 20 червня 2012 року № 272 «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб підприємців» вважати таким, що втратило чинність.

3. Виконавчому комітету Селищенської сільської ради (Примич М.А.) оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації та на офіційному сайті Селищенської сільської ради в мережі Інтернет.

4. Організацію виконання даного рішення покласти на сільського голову Примич М.А.

Сільський голова                                                        М.А.Примич