№ 333 від 23 вересня 2015 року "Про нагородження Почесними грамотами районної державної адміністрації "

голови районної державної адміністрації

23    вересня 2015 року                                                                                   333

Про нагородження   Почесними

грамотами районної державної

адміністрації

Керуючись розпорядженням голови Сарненської райдержадміністрації від 15.09.2006 №402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:

1. Нагородити Почесними грамотами районної державної адміністрації кращих працівників дошкільної освіти міста Сарни за значні досягнення в методичній та навчально-виховній роботі, високий професійний та організаторський рівень роботи по художньо-естетичному розвитку дітей та з нагоди Дня працівника дошкільної освіти, а саме:

1.1. Бортнік Ольгу Василівну – вихователя - логопеда дитячого навчального закладу №9 «Росинка»;

1.2. Кравчук Надію Василівну – вихователя дитячого навчального закладу №4 «Сонечко»;

1.3. Мельник Тетяну Іванівну – вихователя - методиста дитячого навчального закладу №6 «Казка»;

1.4. Філонову Олену Сергіївну – вихователя   дитячого навчального закладу №8 «Веселка»;

1.5. Шейду Лілію Ярославівну – вихователя дитячого навчального закладу №9 «Росинка».

Голова адміністрації                                                                               Я.Яковчук