№ 350 від 30 вересня 2015 року "Про виділення робочої сили та транспортних засобів для боротьби зі сніговими заметами на залізниці у зимовий період 2015-2016 року"

30 вересня 2015 року                                                                          №  350

Про виділення робочої сили та          транспортних засобів для боротьби

зі сніговими заметами на залізниці у зимовий період 2015-2016 року

Відповідно до пункту 2 статті  20 Закону України «Про державні адміністрації», на виконання розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації  від 15.09.2015 №513 «Про виділення робочої сили та транспортних засобів для боротьби зі сніговими заметами на залізниці у зимовий період 2015-2016 року» та з метою забезпечення безперебійної роботи залізничного транспорту в зимовий період 2015-2016 року:

1.        Рекомендувати відокремленому підрозділу «Сарненська  дистанція колії» державного територіально-галузевого об’єднання «Львівська залізниця» організувати виділення робочої сили і транспортних засобів для забезпечення ліквідації снігових заметів у зимовий період 2015-2016 року згідно з додатком.

Взяти до відома, що оплата праці залучених робітників та використання транспортних засобів здійснюватиметься державним територіально-галузевим об’єднанням «Львівська залізниця» згідно з актами виконаних робіт.

2.        Відокремленому підрозділу «Сарненська  дистанція колії» державного територіально-галузевого об’єднання «Львівська залізниця» про хід виконання цього розпорядження інформувати сектор інфраструктури та цивільного захисту населення райдержадміністрації в термін до 23 жовтня 2015 року та до 08 квітня 2016 року.

3.        Сектору інфраструктури та цивільного захисту населення райдержадміністрації про стан виконання розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації  від 15.09.2015 №513 «Про виділення робочої сили та транспортних засобів для боротьби зі сніговими заметами на залізниці у зимовий період 2015-2016 року» інформувати управління інфраструктури та промисловості облдержадміністрації до 15 жовтня 2015 року та до 15 квітня 2016 року.

4.        Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації згідно з розподілом функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                                Я. Яковчук

до розпорядження голови
30.09.2015 №350

Розрахунок