№ 348 від 30 вересня 2015 року "Про виділення паливно-мастильних матеріалів з місцевого матеріально - технічного резерву для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2011-2015 роки"

30 вересня 2015 року                                                                                   № 348

Про виділення паливно-мастильних

матеріалів з місцевого  матеріально -

технічного резерву для запобігання,

ліквідації наслідків надзвичайних

ситуацій техногенного та природного

характеру на 2011-2015 роки

29.09.2015  об 11.20 диспетчер Державної пожежно-рятувальної частини-8 отримав повідомлення від громадянина Боровця Ігоря Леонідовича 1989 року народження, що під час проведення  земляних робіт на власному подвір’ї за адресою м.Сарни, вул.Белінського, 28 було виявлено металеві предмети схожі на патрони. При проведенні ідентифікації встановлено, що це 63 патрони калібром 7,62 мм часів ІІ Світової війни. Згідно Державного класифікатора надзвичайних ситуацій ДК 019:2010 дана подія відноситься до надзвичайної ситуації місцевого рівня.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів  України від 29.03.2001        № 308 «Про порядок створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків», доручення   заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації від 22.11.2011 № 416/01-61/11 «Про знешкодження вибухонебезпечних предметів» та з метою знешкодження вибухонебезпечного предмету, виявленого на території району, розглянувши лист Державної пожежно-рятувальної частини-8 Головного Управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Рівненській області від 29.09.2015 №01-302:

1. Виділити  аварійно - рятувальному загону спеціального призначенняГоловного управління Державної служби надзвичайних ситуацій  України у Рівненській області з місцевого матеріально-технічного резерву для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2011-2015 роки 100 літрів пального марки А-95.

2. Аварійно - рятувальному загону спеціального призначенняГоловного управління Державної служби надзвичайних ситуацій  України у Рівненській області до 10.10.2015 подати до районної державної адміністрації звіт про використання виділених паливно-мастильних матеріалів та копію акту виконаних робіт по знешкодженню вибухонебезпечного предмета.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                              Я.Яковчук