№ 359 від 09 жовтня 2015 року "Про нагородження Почесними грамотами районної державної адміністрації "

голови районної  державної адміністрації

09  жовтня 2015  року                                                                                      359

Про нагородження Почесними
грамотами районної державної
адміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Положення про Почесну грамоту Сарненської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 15 вересня 2006 року № 402:

Нагородити Почесними грамотами районної державної адміністрації з нагоди Дня захисника України:

1. За мужність і відвагу, професіоналізм у справі захисту нашої держави

проявлену під час виконання службового обов’язку

1.1. БІКУСА Григорія Федоровича – майора, заступника військового комісара-начальника мобілізаційного відділення Сарненського районного військового комісаріату, учасника бойових дій в Афганістані.

1.2. КЛИМЕНКА Олексія Миколайовича –  полковника у відставці, учасника бойових дій Другої світової війни;

1.3. МАКОВЕЦЬКОГО Петра Михайловича  – солдата запасу, учасника антитерористичної операції;

1.4. ОНОПРІЙЧУКА Богдана Володимировича – сержанта запасу, учасника антитерористичної операції.

2. За сумлінне виконання службових обов’язків, високий рівень професіоналізму, зразкову військову дисципліну

2.1. АНДРЕЄВА Романа Олександровича – старшого лейтенанта, старшого інженера відділу зберігання військової частини А0153.

2.2. БУЙНОГО Сергія Вікторовича – старшого лейтенанта, старшого офіцера відділення обліку та бронювання солдатів і сержантів Сарненського районного військового комісаріату.

2.3. ГАМРАТ Ірину Іванівну – старшого солдата, комірника складу військової частини А0153.

3. За вагомий внесок в роботу волонтерського рух, наданнядопомоги військовим у зоні проведення антитерористичної операції, зразкове виконання громадського обов'язку

3.1. МЕНЬКО Світлану Арсентіївну – волонтера громадської організації «Волонтерський центр «Сарни».

Голова  адміністрації                                                                               Я.Яковчук