№ 379 від 27 жовтня 2015 року "Про надання згоди на поділ земельної ділянки"

27 жовтня 2015 року                                                                                    379

Про надання згоди на поділ
земельної ділянки

Розглянувши клопотання відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації, керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 17, 791, 120, 122  Земельного кодексу України, статтями 22, 56 Закону України «Про землеустрій»:

1.                Надати відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації згоду на поділ земельної ділянки загальною площею 2,5326 га, кадастровий номер 5625488800:01:002:0088, яка перебуває в його постійному користуванні на території Чудельської сільської ради, для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти  (для обслуговування будівель і споруд Чудельської  ЗОШ І-ІІІ ступенів), на дві земельні ділянки без зміни їх цільового призначення площами 2,1375 га та 0,3951 га.

2.                Відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації здійснити реєстрацію права постійного користування земельними ділянками в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обмежень.

3.                Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.

Голова адміністрації                                                                     Я. Яковчук