№ 443 від 02 грудня 2015 року "Про нагородження Почесними грамотами районної державної адміністрації"

голови районної  державної адміністрації

02   грудня  2015  року                                                                                   № 443

Про нагородження   Почесними

грамотами районної державної

адміністрації

Керуючись розпорядженням голови Сарненської райдержадміністрації від 15.09.2006 №402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:

1. Нагородити  Почесними грамотами  районної державної адміністрації за сумлінну працю по зміцненню обороноздатності Збройних Сил України, вагомий внесок в роботу волонтерського руху, надання допомоги військовим у зоні проведення антитерористичної операції  та з нагоди Дня волонтера, а саме:

1.1.  Дебелу   Галину    Кузьмівну   –  волонтера громадської організації

«Волонтерський центр «Сарни»»;

1.2. Мірко Надію Іванівну  –   волонтера громадської організації «Волонтерський центр «Сарни»».

2. Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації Мосійчука Степана Антоновича  -  голову правління Сарненської територіальної первинної організації Українського товариства сліпих за багаторічну роботу у сфері соціального захисту  серед людей із вадами  зору та  у зв’язку з виходом на пенсію.

3. Нагородити  Почесними грамотами  районної державної адміністрації з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування:

3.1.  За значний особистий внесок  у розвиток місцевого самоврядування, активну  громадянську позицію,  високий професіоналізм, а саме:

3.1.1. Трудовий колектив Степанської селищної ради (селищний голова Коротчук Віктор Анатолійович) за кращий рівень  організації оборонно-мобілізаційної роботи;

3.1.2. Трудовий колектив Чудельської сільської ради (сільський голова Жук Володимир Тихонович) за кращий рівень організації співпраці з державними органами з питань соціального захисту населення;

3.1.3. Дубину Наталію  Іванівну  – інженера - землевпорядника Немовицької сільської ради за кращий рівень землевпорядної роботи;

3.1.4. Жабчика Андрія Васильовича – головного спеціаліста міськвиконкому з економічних питань за професійне виконання  посадових обов’язків, активну участь у громадському житті колективу і громади міста Сарни;

3.1.5. Климця Віктора Олександровича – секретаря Великовербченської  сільської ради за кращий рівень організаційної роботи;

3.1.6. Козярчука  Юрія  Ярославовича – головного спеціаліста міськвиконкому з питань  житлово-комунального господарства та благоустрою за професійне виконання  посадових обов’язків, активну участь у громадському житті колективу і громади міста Сарни;

3.1.7.  Примак Ніну  Адамівну – головного бухгалтера Вирівської сільської ради  за кращий  рівень  фінансово – бюджетної  роботи;

3.1.8. Псалтиру  Валентину Василівну – спеціаліста по соціальній роботі із сім’ями, дітьми, молоддю та спорту  Степанської селищної ради за кращий рівень роботи по реалізації державної молодіжної політики.

3.2. Гольонка Павла Олександровича – депутата Сарненської районної ради V-VII скликань  за сумлінне виконання  депутатських повноважень, активну участь у діяльності районної ради, її органів  в інтересах територіальних громад району, захист суверенітету й територіальної цілісності держави .

4.  Нагородити  Почесними грамотами  районної державної адміністрації за вагомий особистий внесок в розвиток ветеранського руху, активну громадського діяльність  та з нагоди 70-річчя перемоги у Другій світовій війні 1939-1945 років, а саме:

4.1. Колонтирську Ірину Іванівну – ветерана праці, активіста ветеранського руху;

4.2. Щербака Григорія Андрійовича – учасника бойових дій Другої світової війни;

4.3. Юрчука Наума Мусійовича – учасника бойових дій Другої світової війни.

5.   Нагородити  Почесними грамотами  районної державної адміністрації за значний особистий внесок у розбудову та забезпечення стабільного функціонування системи надання безоплатної вторинної правової допомоги, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня адвокатури,а саме:

5.1. Овдіюка Дмитра Васильовича - адвоката регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області;

5.2.  Турчика Сергія Леонідовича - адвоката регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області.

6.  Нагородити  Почесними грамотами  районної державної адміністрації за взірцеву військову службу, сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України,а саме:

6.1. Губанову Лідію Михайлівну – працівника Збройних Сил України військової частини А0153;

6.2. Никитюка Юрія Олеговича – працівника Збройних Сил України військової частини А0153;

6.3.Руднічка Валентина Васильовича – старшого прапорщика військової частини А0153;

6.4. Хомича  Віталія Васильовича – майора військової частини А0153.

Голова  адміністрації                                                                               Я.Яковчук