№ 472 від 31 грудня 2013 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 08 липня 2013 року № 240"

31 грудня 2013 року                                                                                № 472

Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від           08 липня 2013 року № 240

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 31 грудня 2013 року № 755 “Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 04 червня 2013 року № 299”, з метою забезпечення в повному обсязі бюджетних установ і організацій району енергоносіями:

1. Внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від        08 липня 2013 року № 240 «Про ліміти споживання теплової і електричної енергії, природного газу, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами і організаціями району на 2013 рік», а саме затвердити в новій редакції ліміти споживання теплової і електричної енергії, природного газу, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами і організаціями району в розрізі місцевих рад, районних відділів, установ та організацій на 2013 рік згідно з додатками 1-5.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації.

Голова адміністрації                                                            А.Остапчук