№ 475 від 31 грудня 2013 року "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 03.01.2013 №4 «Про упорядкування структури та штатних розписів закладів охорони здоров’я району, інформаційно- аналітичного центру, це"

31  грудня  2013  року                                                                          № 475

Про внесення змін до розпорядження

від 03.01.2013 №4 «Про упорядкування

структури та штатних розписів  закладів

охорони здоров’я району, інформаційно-
аналітичного центру, централізованої
бухгалтерії відділу охорони здоров’я
районної державної адміністрації»

Відповідно до наказів Міністерства охорони здоров’я України від 23.02.2000 №33 «Про штатні нормативи та типові штати закладів охорони здоров’я», від 30.08.2010 №735 «Про затвердження примірних етапів реформування первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги», з метою забезпечення належного функціонування КЗ «Сарненська ЦРЛ», КЗ «Сарненський районний ЦПМСД»:

1. Внести зміні до розпорядження голови райдержадміністрації від 03.01.2013 №4 «Про  упорядкування структури та штатних розписів закладів  охорони здоров’я району, інформаційно-аналітичного центру, бухгалтерії відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації», а саме викласти додаток до розпорядження в новій редакції згідно додатку.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 02.12.2013 №416 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 03.01.2013 №4 «Про упорядкування структури та штатних розписів закладів охорони здоров'я району, інформаційно-аналітичного центру, централізованої бухгалтерії відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації».

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Сухареву Т.Є.

Голова адміністрації                                                                        А. Остапчук

до розпорядження голови

районної державної адміністрації

31 грудня 2013 року