№ 477 від 11 грудня 2015 року "Про внесення змін до розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 18.01.2013 №24"

голови  районної державної адміністрації

11 грудня 2015 року                                                                                     № 477

Про внесення змін до розпорядження

голови Сарненської районної

державної адміністрації від 18.01.2013

№24

У зв»язку з змінами в штатному розписі райдержадміністрації, які затверджені розпорядженням голови районної державної адміністрації від 13.03.2015 №22-к, внести зміни до  розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 18 січня 2013 року №24 «Про затвердження складу комісії для перевірки наявності конфіденційних документів з грифом «Для службового користування» в загальному відділі апарату районної державної адміністрації», а саме:

1. Викласти додаток до розпорядження в новій редакції згідно додатку.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Стельмаха В.М.

Голова адміністрації                                                                              Я.Яковчук

до розпорядження голови
18.01.2013    № 24
(у редакції розпорядження