№ 493 від 24 грудня 2015 року "Про передачу повноважень щодо вчинення насильства в сім’ї, з питань здійснення заходів з попередження насильства в сім’ї у Сарненському районі районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді"

24 грудня 2015 року                                                                                № 493

Про передачу повноважень щодо вчинення   насильства  в  сім’ї, з питань здійснення заходів з попередження насильства в сім’ї у Сарненському районі районному центру соціальних служб  для  сім’ї,  дітей  та   молоді

На підставі статей 5, 6, 13, 22 Закону України “Про місцеві державні адміністрації” та Законів України «Про попередження насильства в сім’ї», «Про охорону дитинства», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про соціальну роботу», наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 21 листопада 2012 року №1308 "Про затвердження Методичних рекомендацій з розроблення положення про структурний підрозділ освіти і науки, молоді та спорту місцевої державної адміністрації", на виконання розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 13 листопада 2012 року №156-к «Про впорядкування структури Рівненської обласної державної адміністрації»:

1.                     Відділу у справах молоді і спорту Сарненської райдержадміністрації:

1.1 передати повноваження  щодо вчинення   насильства  в  сім’ї, з питань здійснення заходів з попередження насильства в сім’ї у Сарненському районі районному центру соціальних служб  для  сім’ї,  дітей  та   молоді;

1.2 головному спеціалісту відділу О.Демченко оформити акт-передачі районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді усіх необхідних документів та електронної бази даних щодо насильства в сім’ї до 30 грудня 2015 року.

2. Районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді   інформувати службу у справах дітей райдержадміністрації в разі скоєння насильства над неповнолітніми дітьми у триденний термін з моменту надходження такої інформації.

3. Сарненському відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Рівненській області надсилати спеціальні картки про вчинення насильства в сім’ї районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в термін згідно Інструкції щодо порядку взаємодії управлінь (відділів) у справах сім’ї, молоді та спорту, служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та відповідних підрозділів органів внутрішніх справ з питань здійснення заходів з попередження насильства в сім’ї, яка затверджена наказом  Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту  від 07.09.2009 № 3131/386.

4.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                                               Я.Яковчук

Перелік

структурних підрозділів РДА, районних служб, установ, організацій, яким надіслано розпорядження голови 24 грудня 2015 року № 493

№ пп