№ 516 від 31 грудня 2015 року "Про затвердження плану роботи з кадрами Сарненської районної державної адміністрації на 2016 рік"

31 грудня 2015 року                                                                               № 516

Про затвердження плану роботи з
кадрами Сарненської районної державної
адміністрації на 2016 рік

На підставі статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Положення про роботу з кадрами в центральних і місцевих органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 вересня 1995 року №747:

1. Затвердити план роботи з кадрами Сарненської районної державної адміністрації на 2016 рік згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Стельмаха В.М.

Голова адміністрації                                                                        Я.Яковчук