№ 41 від 12 лютого 2016 року "Про районну програму «Забезпечення придбання шкільних автобусів» на 2016 рік"

12 лютого 2016 року                                                                                      № 41

Про районну програму «Забезпечення придбання шкільних автобусів» на 2016 рік

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 14.01.2015 № 6 «Деякі питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам», ст.22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1.     Схвалити районну програму «Забезпечення придбання шкільних автобусів» на 2016 рік (далі – Програма), що додається.

2.     Відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації:

2.1.   Подати Програму на затвердження сесії районної ради в установленому порядку.

2.2.   Організувати системний контроль за виконанням Програми.

3.     Фінансовому управлінню Сарненської районної державної адміністрації в районному бюджеті на 2016 рік передбачити кошти, в межах реальних фінансових ресурсів, на виконання цієї Програми.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                          Я. Яковчук