29 лютого2016 року                                                                                      56

У  зв’язку з кадровими змінами в структурних підрозділах районної державної адміністрації, територіальних підрозділах міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації:

1. Внести зміни до п.2 розпорядження голови адміністрації від 04.03.2009 №115 «Про утворення районної координаційної ради з питань протидії туберкольозу та ВІЛ-інфекцій/СНІДу», а саме склад районної координаційної ради з питань протидії туберкольозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу викласти у новій редакції, згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови адміністрації від 31.10.2013 №378 «Про внесення змін до розпорядження голови адміністрації від 04.03.2009 №115 «Про утворення районної координаційної ради з питань протидії туберкольозу та ВІЛ-інфекції/СНІД».

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Голова адміністрації                                                                                Я.Яковчук