№ 89 від 15 березня 2016 року "Про внесення змін до розпорядження голови Сарненської райдержадміністрації від 03.06.2011 №270 «Про комісію по встановленню розміру орендної плати за земельні ділянки»"

15 березня 2016 року                                                                                      № 89

Про внесення змін до розпорядження
голови Сарненської райдержадміністрації
від 03.06.2011 №270 «Про комісію
по встановленню розміру орендної
плати за земельні ділянки»

У зв’язку із кадровими змінами в райдержадміністрації з метою забезпечення належної роботи комісії по встановленню розміру орендної плати за земельні ділянки, керуючись статтею 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» :

1. Внести зміни до Положення про комісію по встановленню розміру орендної плати за земельні ділянки, затвердженого додатком 2 розпорядження голови Сарненської райдержадміністрації від 03 червня 2011 року № 270 «Про внесення змін до розпорядження голови Сарненської райдержадміністрації від 28 січня 2003 року №32 «Про комісію по встановленню розміру орендної плати за земельні ділянки», а саме, пункт 4 Положення викласти в новій редакції:

«4. Керівництво комісією здійснюється головою, який за посадою є одним із заступників голови райдержадміністрації, до повноважень якого згідно розподілу функціональних повноважень, віднесено питання забезпечення контролю за використанням та охороною земель, керівником апарату райдержадміністрації. До роботи комісії можуть запрошуватися у встановленому порядку спеціалісти різних галузей. Голова і члени комісії працюють на громадських засадах».

2. Внести зміни до додатку 1, розпорядження голови Сарненської райдержадміністрації від 03 червня 2011 року № 270 «Про внесення змін до розпорядження голови Сарненської райдержадміністрації від 28 січня 2003 року №32 «Про комісію по встановленню розміру орендної плати за земельні ділянки», виклавши його в новій редакції згідно з додатком.

3. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 07.05.2014 №133 «Про внесення змін до розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 03 червня 2011 року № 270».

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків .

Голова адміністрації                                                                            Я.Яковчук

Додаток до розпорядження
голови райдержадміністрації

15 березня 2016 року № 89

Склад комісії

по встановленню розміру орендної плати за земельні ділянки

Голова комісії
Стельмах В.М.
керівник апарату райдержадміністрації

Члени комісії:

Губеня Р.М.

завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації;

Зашко Н.П.

начальник Сарненської ОДПІ Головного управління ДФС у Рівненській області;

Зінчик Р.М.

начальник Управління Держгеокадастру у Сарненському районі Рівненської області;

Радько О.А.

виконуюча обов’язки начальника фінансового управління райдержадміністрації.

Керівник апарату адміністрації                                                       В.Стельмах