№ 92 від 16 березня 2016 року "Про введення в дію штатного розпису апарату Сарненської районної державної адміністрації на 2016 рік"

16 березня  2016 року                                                                                            № 92

Про введення в дію штатного розпису
апарату Сарненської районної
державної адміністрації на 2016 рік

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» та додатків 33, 55 до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів»:

1.     Ввести в дію штатний розпис апарату Сарненської районної державної адміністрації на 2016 рік, затверджений Рівненською обласною державною адміністрацією.

2.     Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                                   Я.Яковчук