23 березня  2016 року                                                                                      № 101

Про внесення змін до розпорядження голови
райдержадміністрації від 07.05.2014 №135
«Про комісію по обстеженню порушених
земельних ділянок внаслідок видобування
корисних копалин на території Сарненського району»

У зв’язку із кадровими змінами з метою забезпечення ефективної роботи комісії з визначення та відшкодування розмірів збитків власникам землі та землекористувачам, керуючись ст.39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» :

1. Внести зміни до розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 07 травня 2014 року №135 «Про комісію по обстеженню порушених земельних ділянок внаслідок видобування корисних копалин на території Сарненського району», а саме затвердити склад комісії по обстеженню порушених земельних ділянок внаслідок видобування корисних копалин на території Сарненського району у новій редакції згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.

Голова адміністрації                                                                            Я.Яковчук

Додаток до розпорядження
голови райдержадміністрації
                                                                                   23 березня 2016 року № 101
Склад

заступник голови райдержадміністрації, голова комісії;

Стельмах Володимир Андрійович

головний спеціаліст відділу землеустрою, охорони та ринку земель Управління Держгеокадастру у Сарненському районі Рівненської області, секретар комісії.

Члени комісії:

Зінчик Роман Миколайович

начальник Управління Держгеокадастру у Сарненському районі Рівненської області;

Лиса Катерина Піменівна

головний спеціаліст відділу екологічного контролю земельних ресурсів за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами – державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища в Рівненській області (за згодою);

Ковтунович Мар’яна Василівна

головний спеціаліст юридичного сектору апарату райдержадміністрації;

Пінчук Федір Іванович

начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

Примітка: до складу комісії за згодою включаються сільські (селищні) голови та спеціалісти-землевпорядники сільських (селищних) рад,  на території яких проводиться обстеження.

Крім того, за згодою до складу комісії можуть включатись землевласники або землекористувачі, в тому числі орендарі земельних ділянок, розробники відповідних земель, спеціалісти з питань водного господарства, держлісгоспів – в залежності від виду розробки, способів, видів рекультивації порушених земель.

Керівник апарату адміністрації                                                       В.Стельмах