№ 112 від 25 березня 2016 року "Про внесення змін до районної цільової соціальної програми підтримки сім’ї до 2016 року"

25 березня 2016 року                                                                               № 112

Про внесення змін до районної  цільової соціальної програми підтримки сім’ї до 2016 року

Відповідно до пункту 6 частини 1 статті 13, пункту 1 статті 17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 15 травня 2013 року № 341 «Про затвердження Державної цільової соціальної підтримки сім’ї до 2016 року», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04 вересня 2013 року № 485 «Про обласну цільову програму підтримки сім’ї до 2016 року», з метою забезпечення виконання листа заступника голови облдержадміністрації від 22 березня             2016 року № 1754/0/01-34/16 щодо виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї за рахунок коштів з місцевих бюджетів:

1. Схвалити зміни до районної цільової соціальної програми підтримки сім’ї до 2016 року (далі – Програма), схваленої розпорядженням голови райдержадміністрації від 23 жовтня 2013 року № 363 та затвердженої рішенням сесії районної ради від 11 грудня 2013 року № 755, а саме додаток до Програми «Завдання і заходи з виконання районної цільової соціальної програми підтримки сім’ї до 2016 року» доповнити пунктом 4 згідно з додатком.

2. Відділу у справах молоді і спорту райдержадміністрації подати зміни до Програми на затвердження районній раді у встановленому порядку.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації в районному бюджеті на 2016 рік передбачити кошти для реалізації змін до Програми в межах реальних фінансових ресурсів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.

Голова адміністрації                                                                         Я.Яковчук

до розпорядження голови

25.03.2016 №112

Завдання і заходи з виконання  районної цільової соціальної