30  березня  2016 року                                                                                        № 114

Про внесення змін  до штатних розписів закладів охорони здоров’я та розпорядження голови районної державної адміністрації від 31.12.2015 №509 «Про внесення змін  до штатних розписів закладів охорони здоров’я та розпорядження голови районної державної адміністрації від 03.01.2013 №4 «Про упорядкування структури та штатних розписів закладів охорони здоров’я району, інформаційно-аналітичного центру, централізованої бухгалтерії відділу охорони здоров’я  районної державної адміністрації»

Відповідно до наказів Міністерства охорони здоров’я України від 23.02.2000 №33 «Про штатні нормативи та типові штати закладів охорони здоров’я, від 21.08.2014 №585 «Про затвердження Примірних штатних нормативів центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та його структурних підрозділів», з метою покращення надання невідкладної медичної допомоги на первинному рівні:

1. Комунальному закладу «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради, 01.06.2016 - внести зміни до штатного розпису, вивівши 4,0 штатних одиниць, згідно додатку 1.

2. Комунальному закладу «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради з 01.06.2016 – внести зміни до штатного розпису, ввівши 4,0 штатних одиниць, згідно додатку 1.

3. Головному лікарю комунального закладу «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради з 01.04.2016 попередити медичних працівників про зміну істотних умов праці, відповідно до вимог чинного законодавства України.

4. Головним лікарям комунального закладу «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради та комунального закладу «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради, забезпечити переведення працівників, відповідно до вимог чинного законодавства України.

5. Внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від 31.12.2015 №509 «Про внесення змін до штатних розписів  закладів охорони здоров’я  та розпорядження голови районної державної адміністрації від 03.01.2013 №4 «Про упорядкування структури та штатних розписів закладів охорони здоров’я району, інформаційного-аналітичного центру, централізованої бухгалтерії відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації», а саме: станом на 01 червня 2016 року викласти додаток «Гранична штатна чисельність районних комунальних закладів охорони здоров’я,  централізованої бухгалтерії та інформаційно-аналітичного центру відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації»  в новій редакції, згідно додатку 2.

6. Визнати таким, що втратив чинність підпункт 1.3.  розпорядження голови райдержадміністрації від 31.12.2015 №509 «Про внесення змін до штатних розписів  закладів охорони здоров’я  та розпорядження голови районної державної адміністрації від 03.01.2013 №4 «Про упорядкування структури та штатних розписів закладів охорони здоров’я району, інформаційного-аналітичного центру, централізованої бухгалтерії відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації».

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Голова адміністрації                                                                           Я.Яковчук

до розпорядження голови

районної державної адміністрації

30 березня 2016 року №114