№ 128 від 07 квітня 2016 року "Про районну програму соціальної підтримки найбільш незахищених верств населення та інших громадян, що потребують допомоги на 2016 рік"

07  квітня  2016 року                                                                                          № 128

Про районну програму соціальної підтримки

найбільш незахищених верств населення

та інших громадян, що потребують допомоги

на 2016 рік

Відповідно до статей 13, 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою підтримки найбільш незахищених верств населення та інших громадян, що потребують допомоги в Сарненському районі:

1. Схвалити районну програму соціальної підтримки найбільш незахищених верств населення та інших громадян, що потребують допомоги на 2016 рік (далі – Програма), що додається.

2. Управлінню праці та соціального захисту населення  районної державної адміністрації:

2.1. Подати Програму на затвердження районній раді в установленному порядку.

2.2. Забезпечити виконання заходів  Програми.

2.3. За необхідності подавати районній державній адміністрації пропозиції щодо внесення змін і доповнень до Програми.

2.4. Інформацію про хід виконання Програми подавати  районній державній адміністрації щороку до  10 травня та до 20 жовтня.

3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації в межах наявних фінансових ресурсів в районному бюджеті передбачити кошти для реалізації Програми в 2016 році.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Голова адміністрації                                                                           Я.Яковчук