№ 130 від 11 квітня 2016 року "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 06.05.2014 №124 “Про організацію особистого прийому громадян в райдержадміністрації”"

11 квітня 2016 року                                                                               №130

Про внесення змін до розпорядження

від 06.05.2014 №124 “Про організацію

особистого прийому громадян в

райдержадміністрації”

Керуючись статтею 25 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Законом України “Про звернення громадян”, на виконання пункту 6 Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, враховуючи кадрові зміни в керівництві районної державної адміністрації:

1. Внести зміни до додатків 1, 2 затверджених розпорядженням голови районної державної адміністрації від 06 травня 2014 року №124 “Про організацію особистого прийому громадян в райдержадміністрації”, виклавши їх у новій редакції згідно з додатками 1, 2.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Стельмаха В.М.

Голова адміністрації                                                                       Я.Яковчук

до розпорядження голови
11 квітня 2016 року №130

Графік

особистого прийому громадян керівництвом Сарненської районної державної адміністрації.

Голова райдержадміністрації

Яковчук Ярослав Володимирович

Перший заступник голови райдержадміністрації

Назарець Іван Петрович

Заступник голови райдержадміністрації

Керівник апарату райдержадміністрації

Стельмах Василь Мусійович

П’ятниця
Субота

Відповідальний черговий (заступник голови райдержадміністрації, начальник управління, відділу райдержадміністрації)

Примітка.  Прийом відвідувачів проводиться з 10.00 до 17.00 години.

Прийом громадян головою райдержадміністрації проводиться з 10.00 до 13.00 години,  запис з 9 години в телефонному режимі за номером телефону  3-52-83 та в приміщенні райдержадміністрації (вул.Демократична, 51,  сектор контролю апарату адміністрації).

Право першочергового прийому мають: Жінки, яким присвоєно почесне звання України «Мати – героїня», інваліди Великої Вітчизняної війни, Герої Соціалістичної Праці, Герої Радянського Союзу, Герої України (відповідно до п.1 Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008  « Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» )

Виконуюча обов’язки керівника апарату
райдержадміністрації                                                                               А.Ностер

до розпорядження голови
11 квітня 2016 року №130

Графік

особистого виїзного прийому громадян керівництвом Сарненської районної державної адміністрації

Голова районної державної адміністрації
Яковчук Ярослав Володимирович

Щомісяця

Перший заступник голови районної державної

адміністрації
Назарець Іван Петрович

Щомісяця

Заступник голови районної державної адміністрації

Керівник апарату  районної державної адміністрації

Стельмах Василь Мусійович

Щомісяця

Примітка: дата та місце проведення особистого виїзного прийому громадян визначаються додатково.

Інформація про особистий виїзний прийом громадян висвітлюється в місцевих засобах масової інформації, розміщується  в приміщенні міської, селищної, сільської ради.

Попередній запис відвідувачів проводиться за місцем проведення.

Телефон для довідок: 3-52-83

Виконуюча обов’язки керівника апарату