№ 141 від 19 квітня 2016 року "Про схвалення змін до районної Програми енергоефективності на 2011-2016 роки"

19   квітня 2016 року                                                                                     № 141

Про схвалення змін до районної Програми енергоефективності на 2011-2016 роки

Керуючись   статтею   17   Закону   України   «Про   місцеві   державні адміністрації»:

1.  Схвалити зміни до додатку 2 районної програми енергоефективності на 2011-2016 роки (далі – Програма), що додаються.

2.  Відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації подати зміни до Програми Сарненській районній раді на затвердження в установленому порядку.

3. Фінансовому управлінню Сарненської районної державної адміністрації в районному бюджеті на 2016 рік передбачити видатки на виконання Програми.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації згідно з розподілом функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                                                    Я.Яковчук