№ 181 від 13 травня 2016 року "Про введення в дію змін до штатного розпису апарату Сарненської районної державної адміністрації на 2016 рік"

13  травня  2016 року                                                                                            № 181

Про введення в дію змін до штатного
розпису апарату Сарненської районної
державної адміністрації на 2016 рік

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 25 квітня 2016 року № 52-к «Про внесення змін до штатного розпису апарату районної державної адміністрації» та відповідно до статті 5 Закону України  «Про місцеві державні адміністрації», постанов Кабінету Міністрів України від 12 березня 2005 року № 179 «Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій», від 18 квітня 2012 року № 606 «Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій» та враховуючи збільшення обсягу робіт у секторі кадрової роботи апарату районної державної адміністрації та загальному відділі апарату районної державної адміністрації:

1.     Ввести в дію з 28 квітня 2016 року зміни № 1 до штатного розпису апарату Сарненської районної державної адміністрації на 2016 рік, затверджений Рівненською обласною державною адміністрацією.

2.     Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Стельмаха В.М.

Голова адміністрації                                                                                   Я.Яковчук