№ 218 від 13 червня 2016 року "Про викуп земельних ділянок, які перебувають у власності фізичних осіб, для суспільних потреб, для розміщення, будівництва, експлуатації і обслуговування повітряної лінії електропередачі напругою 750 кВ Рівненська АЕС - Киї"

13 червня 2016 року                                                                                            № 218

Про викуп земельних ділянок, які перебувають
у власності фізичних осіб, для суспільних
потреб, для розміщення, будівництва, експлуатації
і обслуговування повітряної лінії електропередачі
напругою 750 кВ Рівненська АЕС - Київська

Відповідно до Закону України «Про відчуження земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності», на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.08.2012 №625-р «Про вилучення та/або надання земельних ділянок у постійне користування із зміною їх цільового призначення та викуп або примусове відчуження земельних ділянок, які перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності», розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 09.04.2013 №183 «Про заходи щодо викупу або примусового відчуження земельних ділянок, які перебувають у власності фізичних осіб, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності»(зі змінами внесеними розпорядженням голови Рівненської облдержадміністрації від 13.01.2014 №3):

1. Затвердити розмір викупної ціни земельних ділянок розташованих на території Сарненського району Рівненської області, які перебувають у власності громадян, для розміщення, будівництва, експлуатації і обслуговування повітряної лінії електропередачі напругою 750 кВ Рівненська АЕС-Київська, відповідно до висновків про експертно-грошову оцінку земельної ділянки, здійсненої ПП Експерт-Рівне, згідно додатку.

2. Викупити для суспільних потреб, земельні ділянки, розташовані на території Сарненського району Рівненської області, які перебувають у власності громадян, для розміщення, будівництва, експлуатації і обслуговування повітряної лінії електропередачі напругою 750 кВ Рівненська АЕС-Київська.

3.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Назарці І.П.

Голова адміністрації                                                                     Я. Яковчук