№ 210 від 01 червня 2016 року "Про проведення інвентаризації радіоактивних відходів"

01 червня 2016 року                                                                                № 210

Про проведення інвентаризації
радіоактивних відходів

Відповідно до статті 14 Закону України „Про поводження з радіоактивними відходами”, Порядку проведення державної інвентаризації радіоактивних відходів (НП 306.5.04/2.059-2002), затвердженого наказом Державного комітету ядерного регулювання України від 11.02.2003 № 27, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25.02.2003 за № 160/7481, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 24.05.2016 №292 «Про проведення інвентаризації радіоактивних доходів» та з метою виявлення радіоактивних відходів на території району, здійснення контролю за їх обліком, переміщенням, накопиченням і своєчасною передачею спеціалізованим підприємствам з поводження з радіоактивними відходами:

1.            Затвердити склад районної комісії з проведення інвентаризації радіоактивних відходів (далі – районна інвентаризаційна комісія) згідно з додатком.

2.            Забезпечити координацію та контроль за роботою районної інвентаризаційної комісії на підприємствах, в установах та організаціях, а також оперативне вжиття заходів щодо усунення виявлених у ході інвентаризації недоліків.

3.            Районній інвентаризаційній комісії:

3.1.    провести протягом червня – серпня поточного року інвентаризацію радіоактивних відходів на підприємствах, в установах і організаціях, наукових та медичних закладах;

3.2.    інвентаризацію радіоактивних відходів провести відповідно до Порядку проведення державної інвентаризації радіоактивних відходів (НП 306.5.04/2.059-2002), затвердженого наказом Державного комітету ядерного регулювання України від 11.02.2003 № 27, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25.02.2003 за № 160/7481. При виконанні вищезазначеного Порядку врахувати закриті джерела іонізуючого випромінювання, що не експлуатуються та плануються до переведення до категорії радіоактивних відходів.

Взяти до відома, що інвентаризацію радіоактивних відходів підприємств, установ і організацій, які належать до сфери управління Державного агентства України з управління зоною відчуження та Міненерговугілля України, здійснюють інвентаризаційні комісії, що утворені наказами цих центральних органів виконавчої влади.

4.       Органам місцевого самоврядування забезпечити до 20 червня 2016 року у сектор інфраструктури та цивільного захисту населення подання інформації про розміщення радіоактивних відходів на території підвідомчих населених пунктів.

5.            Сектору інфраструктури та цивільного захисту населення райдержадміністрації:

5.1.    надіслати управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації до 06 червня 2016 року відповідну копію даного розпорядження;

5.2.    узагальнені дані інвентаризації радіоактивних відходів до 20 вересня 2016 року подати обласній інвентаризаційній комісії через управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації.

6.            Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації І.П.Назарця.

Голова адміністрації                                                                     Я.Яковчук

голови райдержадміністрації
01.06.2016 №210

С К Л А Д