№ 208 від 30 травня 2016 року "Про затвердження Положення про відділ економічного розвитку і торгівлі Сарненської районної державної адміністрації"

30 травня  2016  року                                                                                              208

Про    затвердження    Положення
про відділ економічного розвитку
і  торгівлі  Сарненської  районної
державної адміністрації

Відповідно до Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 року № 887, Порядку призначення на посади та звільнення з посад керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 1999 року № 1374, Методичних рекомендацій з розроблення положення про структурний підрозділ економічного розвитку і торгівлі місцевої державної адміністрації, затверджених наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 30 листопада 2012 року № 1370:

1.    Затвердити Положення про відділ економічного розвитку і торгівлі Сарненської районної державної адміністрації в новій редакції, що додається.

2.    Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 24 грудня 2012 року № 509 «Про затвердження Положення про відділ економічного розвитку і торгівлі Сарненської райдержадміністрації».

3.    Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                                 Я.Яковчук