№ 198 від 26 травня 2016 року "Про виділення паливно-мастильних матеріалів з місцевого матеріально - технічного резерву для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2011-2015 роки"

26 травня 2016 року                                                                                    № 198

Про виділення паливно-мастильних

матеріалів з місцевого  матеріально -

технічного резерву для запобігання,

ліквідації наслідків надзвичайних

ситуацій техногенного та природного

характеру на 2011-2015 роки

26.05.2016 року о 08 год. 04 хв. диспетчер ДПРЧ-8 отримав повідомлення від чергового поліції майора Галевського Р.О., що під час проведення земляних робіт на власному подвір’ї  в м.Сарни вул..Залізнична, 5, гр. Круглик Анатолій Степанович, 1973 року народження, виявив металеві предмети схожі на патрони, при проведенні ідентифікації встановлено, що це близько 300 шт. патронів калібром 7,62 мм часів другої світової війни.

Згідно Державного класифікатора надзвичайних ситуацій ДК 019:2010    дані події  відносяться до надзвичайної ситуації місцевого рівня (код надзвичайної ситуації  10270-надзвичайні ситуації внаслідок пожежі, вибуху (можливості вибуху) виявлених вибухонебезпечних предметів (застарілих боєприпасів).

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів  України від 29.03.2001       № 308 "Про порядок створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків",та доручення заступника голови Рівненської облдержадміністрації від 22.11.2011 №416/01-61-11 п.2.3 про забезпечення фінансування витрат паливно-мастильних матеріалів на ліквідацію надзвичайних ситуацій, пов’язаних з виявленням та знешкодженням вибухонебезпечних предметів:

1. Виділити  аварійно - рятувальному загону спеціального призначенняГоловного управління Державної служби надзвичайних ситуацій  України у Рівненській області з залишку місцевого матеріально-технічного резерву для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2011-2015 роки 100 літрів дизельного палива.

2. Аварійно - рятувальному загону спеціального призначенняГоловного управління Державної служби надзвичайних ситуацій  України у Рівненській області до 06.06.2016 подати до районної державної адміністрації звіт про використання виділених паливно-мастильних матеріалів та копію акту виконаних робіт по знешкодженню вибухонебезпечного предмета.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                              Я.Яковчук