№ 220 від 16 червня 2016 року "Про передачу функціональних обов’язків у галузі сімейної політики"

16 червня 2016 року                                                                                 № 220

Про передачу функціональних обов’язків у галузі сімейної політики

Керуючись статтею 5 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від                       02 березня 2010 №  209 «Деякі питання виготовлення і видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї», у зв’язку із змінами в структурі районної державної адміністрації, визначених розпорядженням голови райдержадміністрації від 14 березня 2016 року № 31-к «Про впорядкування структури Сарненської районної державної адміністрації та внесення змін до штатних розписів райдержадміністрації»:

1. Начальнику управління праці та соціального захисту населення Сарненської райдержадміністрації  Дриганець В.В.:

1.1. в термін до 30 червня 2016 року з відділу у справах молоді і спорту Сарненської райдержадміністрації, згідно акту прийому-передачу прийняти функціональні обов’язки та усі необхідні документи, електронну базу та інше, щодо роботи у галузі сімейної політики.

1.2. визначити відповідальних осіб в управлінні праці та соціального захисту населення Сарненської райдержадміністрації за прийом документів для оформлення посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї, видачу посвідчень, їх облік та зберігання та перевірку, оформлення документів, необхідних для присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

1.3. визначити приміщення для прийому громадян з метою оформлення документів на видачу посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї.

1.4. облаштувати приміщення для зберігання документів і посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї.

1.5. рекомендувати встановити дні прийому для оформлення посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї та видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї, про що проінформувати громадськість району через місцеві засоби масової інформації та шляхом оприлюднення відповідного повідомлення на офіційному сайті Сарненської райдержадміністрації.

1.6. щомісяця на 1 число та щокварталу до 5 числа місяця, наступного за звітним, подавати звіти та заявки про потребу в бланках посвідчень  батьків

та дітей багатодітної сім’ї у департамент соціального захисту населення Рівненської облдержадміністрації в друкованому вигляді та на електронну адресу: sp.rivne@gmail.com, згідно з додатками 1, 2, 3.

1.7. забезпечити якісне виконання із зазначеного вище напрямку роботи, здійснювати персональний контроль за виконанням цієї роботи.

2. Створити комісію щодо прийому-передачі функціональних обов’язків та усіх необхідних документів, електронної бази та інше щодо роботи у галузі сімейної політики в складі:

Дриганець В.В. – начальника управління праці та соціального захисту населення Сарненської райдержадміністрації;

Сич І.В. – начальника відділу у справах молоді і спорту Сарненської райдержадміністрації;

Демченко О.В. – головного спеціаліста відділу у справах молоді і спорту Сарненської райдержадміністраці.

3. Начальнику відділу у справах молоді і спорту Сарненської райдержадміністрації Сич І.В. оформити належним чином акт прийому-передачі функціональних обов’язків та усіх необхідних документів, електронної бази щодо роботи у галузі сімейної політики.

4. Розпорядження голови районної державної адміністрації від                  31 грудня 2010 року № 679         «Про організацію роботи з видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї» визнати таким, що втратило чинність.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника   голови райдержадміністрації  Параницю Н.М..

Голова адміністрації                                                                               Я.Яковчук

Перелік

структурних підрозділів РДА, районних служб, установ, організацій, яким надіслано розпорядження голови 16 червня 2016 року № 220