№ 223 від 17 червня 2016 року "Про затвердження Положення про Сарненський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)"

17  червня  2016 року                                                                                   № 223

Про затвердження Положення про
Сарненський районний територіальний

центр соціального обслуговування

(надання соціальних послуг)

На   виконання   постанови  Кабінету   Міністрів   України   від  23.12.2015 № 1093 „Про  внесення  змін  до  постанови   Кабінету   Міністрів   України  від 29 грудня 2009 року № 1417“, з метою оптимізації діяльності Сарненського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та з метою приведення у відповідність до чинного законодавства, за погодженням з департаментом соціального захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації:

1.   Затвердити Положення про Сарненський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), що додається.

2. Директору Сарненського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) затвердити Перелік соціальних послуг, умов та порядку їх надання структурними підрозділами Сарненського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

3.  Визнати такими, що втратили чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 01 липня 2010 року № 328 „Про затвердження Положення про Сарненський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)“, від 05 квітня 2013 року № 111 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 01 липня 2010 року № 328 „Про затвердження Положення про Сарненський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)“.

4.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Параницю Н.М.

Голова адміністрації                                                                     Я.Яковчук