№ 226 від 21 червня 2016 року "Про нагородження Почесними грамотами районної державної адміністрації"

21 червня 2016 року                                                                                 № 226

Про нагородження Почесними грамотами районної державної адміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Положення про Почесну грамоту Сарненської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 15 вересня 2006 року № 402:

1. За вагомий особистий внесок у суспільно-громадський розвиток молоді Сарненщини, активну участь у реалізації державної молодіжної політики на території району та з нагоди Дня молоді, нагородити Почесними грамотами райдержадміністрації:

1.1. Радько Антона Вікторовича -  керівника Сарненського спортивного клубу «Берсерк», майстра спорту України  із змішаних єдиноборств.

1.2. Прозапаса Юрія Юрійовича - заступника директора комунального підприємства ТРК «Полісся» Сарненської районної ради.

1.3. Андреєву Катерину Олександрівну – вчителя фізики Сарненської гімназії.

1.4. Валюшко Юлію Віталіївну  – вчителя фізики Сарненського районного ліцею «Лідер».

1.5. Давидюк Юлію Сергіївну - лікаря-педіатра дільничної амбулаторії загальної практики сімейної медицини Сарненської дільниці №2 КЗ «Сарненський районний ЦПМСД».

1.6. Климця Віталія Васильовича - лікаря ортопеда-травматолога травматологічного відділення КЗ «Сарненська ЦРЛ».

1.7. Андрійчук Світлану Олександрівну - завідуючу клубом с.Яблунька.

1.8. Панекало Людмилу Миколаївну - методиста по хору і вокалу КЗ «Сарненський районний будинок культури».

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Параниця Н.М.

Виконуючий обов’язки

голови  адміністрації                                                                І.Назарець