№ 244 від 07 липня 2016 року "Про внесення змін до розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 05 квітня 2011 року № 173 «Про Державну надзвичайну протиепізоотичну комісію»"

07  липня 2016 року                                                                             № 244

Про внесення змін до розпорядження
голови Сарненської районної державної
адміністрації від 05 квітня 2011 року
№ 173 «Про Державну надзвичайну
протиепізоотичну комісію»

У зв’язку з кадровими змінами в райдержадміністрації, територіальних органах Міністерств та інших органах виконавчої влади, керуючись ст. 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постановою Кабінету Міністрів України від 21.11.2007 № 1350 «Про затвердження Положення про Державну надзвичайну протиепізоотичну комісію при Кабінеті Міністрів України та типових положень про місцеві державні надзвичайні протиепізоотичні комісії»:

1.                     Внести зміни до розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 05 квітня 2011 року № 173 «Про Державну надзвичайну протиепізоотичну комісію», а саме затвердити склад Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації в новій редакції згідно додатку.

2.                     Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 25 листопада 2015 року № 426 «Про внесення змін до розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 05 квітня 2011 року №173 «Про Державну надзвичайну протиепізоотичну комісію».

3.                     Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                             Я.Яковчук

до розпорядження голови

07.07. 2016  №244

державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

при райдержадміністрації

Назарець Іван Петрович
перший заступник голови райдержадміністрації, голова комісії;
Титечко Анатолій Тарасович

виконуючий обов’язки начальника управління  Держпродспоживслужби  в Сарненському     районі,  заступник голови комісії;

Дола-Власовська Інна Вікторівна

директор районної державної лабораторії  ветеринарної медицини, секретар комісії;

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:
Артемишин Павло Миколайович

начальник відділу державного нагляду за  дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби  в Сарненському

Боротюк Петро Миколайович

начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

Дякова Зоя Іванівна

виконуюча обов’язки начальника відділу охорони здоров’я райдержадміністрації

Маковецька Анна Іванівна

завідувач сектору інфраструктури та цивільного захисту населення райдержадміністрації

Мельник Микола Петрович

начальник Сарненської районної державної лікарні ветеринарної медицини

Мирко Олександр Олександрович