№ 247 від 11 липня 2016 року "Про районну програму пропагування творчої спадщини Л.З.Куліша у 2016-2020 роках"

11 липня 2016 року                                                                                             № 247

Про районну програму
пропагування творчої
спадщини Л.З.Куліша
у 2016-2020 роках

Керуючись статтею 22 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, з метою увічнення пам’яті, пропаганди і вивчення творчої спадщини славетного земляка, широко відомого українського дитячого письменника, публіциста, краєзнавця, члена Національної спілки письменників і журналістів України Леоніда Зіновійовича Куліша (Зіньківа):

1. Схвалити районну програму пропагування творчої спадщини Л.З.Куліша  на 2016-2020 роки  (далі – Програма) згідно з додатком.

2. Начальнику відділу культури і туризму  райдержадміністрації подати Програму районній раді для її затвердження в установленому порядку.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації щорічно в районному бюджеті передбачати кошти на виконання заходів Програми в межах реальних фінансових ресурсів.

4. Виконавцям про хід виконання Програми інформувати районну державну адміністрацію щороку до 1 січня.

5. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 23 березня 2009 року № 135 «Про районну програму пропагування творчої спадщини Л.З.Куліша у 2009-2015 роках».

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Параницю Н.М.

Голова адміністрації                                                                     Я.Яковчук