№ 254 від 15 липня 2016 року "Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Немовичі Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області"

15 липня  2016 року                                                                                             № 254

Про погодження проекту землеустрою
щодо встановлення (зміни) меж села Немовичі
Немовицької сільської ради Сарненського району
Рівненської області

Розглянувши клопотання фізичної особи-підприємця Орабей Людмили Василівни від 13 липня 2016 року №68 про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Немовичі,  проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Немовичі Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області та керуючись  статтями 17, 173, 186 Земельного кодексу України,  статтею 46 Закону України «Про землеустрій»:

1. Погодити проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Немовичі Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області.

2. Погодити зміни меж села Немовичі Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області, включивши додатково в межі села 301,4544 га земель.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                             Я. Яковчук